TIDAL

Sınırsız Müzik Dinleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 64.8 MB
  • Version 2.3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma TIDAL Music AS
TIDAL müzik dinleme platformu olarak dünyada yayın yapan en kaliteli ses veren uygulamalardan birisidir. Uygulama sadece müzik değil kliplere de önem vererek arşivini büyütüyor.

TIDAL Amerika merkezli müzik dinleme uygulamasıdır. Uygulama yavaş yavaş dünyaya açılıyor fakat müzik kabul etmedeki ağır şartlar nedeni ile sadece ses kalitesi iyi olan parçaları kabul ediyor. Uygulama tasarımı olarak alışılmışın dışına çıkarak daha kolay kullanım stabilize uygulaması sayesinde beğenileri üzerinde topluyor.  iOS telefon ve tabletlerin yanı sıra Car Play destekleyen Tidal aracınızda telefonunuza dokunmadan işlem yapabilir istediğiniz müziği dinleyebilir klipleri izleyebilirsiniz. 

Müzikte ses kalitesi çok önemli diyenler için Hİ-Fİ destekleyen Tidal bu ses kalitesi için normal aldığı ücretin iki katını alıyor. Kendi listelerinizi oluşturup arkadaşlarınızla paylaşabilir ya da oluşturulan listelere abone olarak size hitap eden müzik listelerini takip edebilirsiniz. İnternet paketiniz bitse bile çevrim dışı mod ile müzikleri sınırsız dinleme fırsatı sunan uygulamayı normal ses kalitesini ise 15TL ye satın alabilirsiniz. Türkiye mağazasını desteklemekle beraber tam manasıyla pazara girmiş durumda değil. Uygulamayı indirerek deneme sürümüne erişebilir ve kaliteli müziğin keyfini çıkarabilirsiniz, Deneme sürümünde kredi kartı bilgileri istememesi ayrı bir güzellik.

Daha Fazla Göster
TIDAL indir